Plotery termiczne, frezujące, cnc do plexi, styropianu

Głównym trzonem oferty naszych maszyn jest ploter CNC, służący do obróbki: plexi, drewna, metali, styropianu, styroduru, folii, kartonów oraz innych materiałów. Projektujemy urządzenia i wykonujemy je zgodnie z zaawansowanymi technologiami i nowoczesnymi rozwiązaniami w dziedzinie obróbki przemysłowej, co pozwala nam na uzyskanie profesjonalnych urządzeń o bardzo wysokich parametrach technicznych, wydajności pracy oraz trwałości konstrukcji.

 

Prezentujemy plotery frezujące które są sterowane za pomocą nowoczesnego, dopracowanego oprogramowania, wpływającego na doskonałą precyzję pracy urządzeń oraz pełną powtarzalność wykonywanych zadań. Dodatkową zaletą jest polska wersja językowa, dzięki czemu obsługa maszyn jest jeszcze łatwiejsza i możliwa do opanowania nawet przez niedoświadczonych użytkowników.

 

W naszej ofercie znajdują się maszyny z różnych serii, w tym plotery termiczne, które pod względem funkcjonalności i parametrów technicznych dopasujecie Państwo do swoich indywidualnych preferencji. Dzięki modułowej konstrukcji oraz niewielkim gabarytom, maszyny mogą być wykorzystywane w niewielkich pomieszczeniach, a do tego są łatwe w montażu. Przeznaczone do wymagających zadań produkcyjnych, pozwolą na precyzyjną i niezwykle wydajną obróbkę rozmaitych elementów

 

Oferta

mill.com.pl

Prezentujemy nowoczesną serię ploterów frezujących ABC, których cechami charakterystycznymi jest małe pole pracy i lekka, prosta konstrukcja. Są przeznaczone dla Klientów o ograniczonych możliwościach finansowych, których działalność nie wymaga urządzeń o przemysłowej wydajności. Nasze urządzenia są przeznaczone do takich materiałów, jak drewno, plexi czy płyty MDF, a także wielu innych. Są wyposażone w zaawansowany program sterujący.

mill.com.pl

Seria ploterów frezujących ABC-MAX to urządzenia o dużym polu pracy, zachowujące niską cenę oraz możliwość montażu w każdym pomieszczeniu dzięki modułowej konstrukcji. Są wyjątkowo proste w montażu, Klient może przeprowadzić ją samodzielnie. Oferujemy urządzenia wyposażone w zaawansowaną elektronikę sterującą, przygotowaną przez polskich specjalistów na bazie niemieckich podzespołów. Zapewniamy przeszkolenie z obsługi bez dodatkowych kosztów.

mill.com.pl

Proponowana przez nas seria ploterów ABC 2w1 to opcja dla osób, które chcą oszczędzić na kosztach oraz przestrzeni w swoim zakładzie. Urządzenie łączy w sobie wiele funkcji, wykonywanych zazwyczaj przez kilka maszyn. Do jego zadań należy frezowanie, grawerowanie, wycinanie gorącym drutem oraz rysowanie na foliach oraz kartonach (opcje dodatkowe). Obsługuje także inne materiały. Maszyna jest wyposażona w profesjonalną elektronikę sterującą od polskiego producenta wykonaną na bazie niemieckich podzespołów.

mill.com.pl

Prezentowana przez nas seria ploterów termicznych ABC-STYRO to innowacyjne maszyny, w całości zaprojektowane i wyprodukowane przez naszą firmę. Ich głównym atutem jest zastosowanie wielu innowacyjnych rozwiązań, które zwiększają wydajność i funkcjonalność urządzenia, co wpływa na łatwość obsługi oraz sprawność wykonywanych na maszynie zadań. Urządzenie jest proste w montażu i demontażu, co pozwala na umieszczenie go w dowolnym pomieszczeniu.

mill.com.pl

Proponowane przez naszą firmę plotery frezujące serii UNI to nowoczesne urządzenia, które są przeznaczone do wymagających zadań produkcyjnych. Posiadają małą powierzchnię pól roboczych, są także wyposażone w dodatkowe wyposażenie. Są to maszyny bazujące na podzespołach od najlepszych producentów, przeznaczone do cięcia, grawerowania i wycinania takich materiałów, jak drewno, stopy metali, tworzywa sztuczne, karton oraz wielu innych.

mill.com.pl

Prezentujemy ploter frezujący z serii MEGA, będący urządzeniem przeznaczonym do zadań produkcyjnych. Posiada pole pracy średniej wielkości. Konstrukcja maszyny jest modułowa, co umożliwia jej montaż w każdym pomieszczeniu. Przy jej produkcji zostały wykorzystane wyłącznie najlepsze podzespoły od sprawdzonych producentów. Urządzenie może ciąć i wycinać w takich materiałach, jak drewno, plexi czy płyty MDF, a także innych.

mill.com.pl

Seria MEGA-SZABLON to urządzenia przeznaczone do wycinania różnego typu szablonów. Ploter posiada modułową, prostą do złożenia konstrukcję, która umożliwia jego montaż w dowolnym pomieszczeniu, niezależnie od wielkości wejścia. Przy produkcji zostały wykorzystane wyłącznie najlepsze podzespoły sprawdzonych przez nas i cenionych na świecie marek. Urządzenie pracuje na takich materiałach, jak folia i karton.

mill.com.pl

Prezentowane plotery z serii ACTIVE to urządzenia posiadające głowicę tnąco-bigującą, która jest przystosowana do produkcji prototypów opakowań. Posiada wielosekcyjny stół do mocowania materiału, który zapewnia wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Konstrukcja maszyny jest modułowa, co wpływa na łatwość montażu oraz możliwość wniesienia jej do każdego pomieszczenia. Przy produkcji zostały wykorzystane wyłącznie najlepsze rozwiązania.

mill.com.pl

Wśród naszej oferty znajdują się frezarki z serii GIGA, przystosowane do zadań produkcyjnych. Są to urządzenia o modułowej konstrukcji, łatwe w montażu oraz demontażu. Można złożyć je w każdym pomieszczeniu, nawet w przypadku braku windy czy zwykłego wejścia. Maszyna jest przeznaczona do wycinania w takich materiałach, jak sklejki, stopy metalu czy plexi. W skład jej wyposażenia wchodzi nowoczesny program sterujący.

 

  Dział w przygotowaniu         

  

           

     - Zapraszamy wkrótce !!!