Plotery

Oferta

ABC - seria ploterów frezujących

mill.com.pl

Prezentujemy nowoczesną serię ploterów frezujących ABC, których cechami charakterystycznymi jest małe pole pracy i lekka, prosta konstrukcja. Są przeznaczone dla Klientów o ograniczonych możliwościach finansowych, których działalność nie wymaga urządzeń o przemysłowej wydajności. Nasze urządzenia są przeznaczone do takich materiałów, jak drewno, plexi czy płyty MDF, a także wielu innych. Są wyposażone w zaawansowany program sterujący.

ABC-MAX - ploter frezujący

mill.com.pl

Seria ploterów frezujących ABC-MAX to urządzenia o dużym polu pracy, zachowujące niską cenę oraz możliwość montażu w każdym pomieszczeniu dzięki modułowej konstrukcji. Są wyjątkowo proste w montażu, Klient może przeprowadzić ją samodzielnie. Oferujemy urządzenia wyposażone w zaawansowaną elektronikę sterującą, przygotowaną przez polskich specjalistów na bazie niemieckich podzespołów. Zapewniamy przeszkolenie z obsługi bez dodatkowych kosztów.

ABC 2w1 - seria ploterów frezująco-termicznych

mill.com.pl

Proponowana przez nas seria ploterów ABC 2w1 to opcja dla osób, które chcą oszczędzić na kosztach oraz przestrzeni w swoim zakładzie. Urządzenie łączy w sobie wiele funkcji, wykonywanych zazwyczaj przez kilka maszyn. Do jego zadań należy frezowanie, grawerowanie, wycinanie gorącym drutem oraz rysowanie na foliach oraz kartonach (opcje dodatkowe). Obsługuje także inne materiały. Maszyna jest wyposażona w profesjonalną elektronikę sterującą od polskiego producenta wykonaną na bazie niemieckich podzespołów.

ABC-STYRO - seria ploterów termicznych

mill.com.pl

Prezentowana przez nas seria ploterów termicznych ABC-STYRO to innowacyjne maszyny, w całości zaprojektowane i wyprodukowane przez naszą firmę. Ich głównym atutem jest zastosowanie wielu innowacyjnych rozwiązań, które zwiększają wydajność i funkcjonalność urządzenia, co wpływa na łatwość obsługi oraz sprawność wykonywanych na maszynie zadań. Urządzenie jest proste w montażu i demontażu, co pozwala na umieszczenie go w dowolnym pomieszczeniu.

UNI - seria ploterów frezujących

mill.com.pl

Proponowane przez naszą firmę plotery frezujące serii UNI to nowoczesne urządzenia, które są przeznaczone do wymagających zadań produkcyjnych. Posiadają małą powierzchnię pól roboczych, są także wyposażone w dodatkowe wyposażenie. Są to maszyny bazujące na podzespołach od najlepszych producentów, przeznaczone do cięcia, grawerowania i wycinania takich materiałów, jak drewno, stopy metali, tworzywa sztuczne, karton oraz wielu innych.

MEGA - ploter frezujący

mill.com.pl

Prezentujemy ploter frezujący z serii MEGA, będący urządzeniem przeznaczonym do zadań produkcyjnych. Posiada pole pracy średniej wielkości. Konstrukcja maszyny jest modułowa, co umożliwia jej montaż w każdym pomieszczeniu. Przy jej produkcji zostały wykorzystane wyłącznie najlepsze podzespoły od sprawdzonych producentów. Urządzenie może ciąć i wycinać w takich materiałach, jak drewno, plexi czy płyty MDF, a także innych.

MEGA-SZABLON - ploter tnący do szablonów

mill.com.pl

Seria MEGA-SZABLON to urządzenia przeznaczone do wycinania różnego typu szablonów. Ploter posiada modułową, prostą do złożenia konstrukcję, która umożliwia jego montaż w dowolnym pomieszczeniu, niezależnie od wielkości wejścia. Przy produkcji zostały wykorzystane wyłącznie najlepsze podzespoły sprawdzonych przez nas i cenionych na świecie marek. Urządzenie pracuje na takich materiałach, jak folia i karton.

ACTIVE - seria ploterów tnąco-bigujących

mill.com.pl

Prezentowane plotery z serii ACTIVE to urządzenia posiadające głowicę tnąco-bigującą, która jest przystosowana do produkcji prototypów opakowań. Posiada wielosekcyjny stół do mocowania materiału, który zapewnia wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Konstrukcja maszyny jest modułowa, co wpływa na łatwość montażu oraz możliwość wniesienia jej do każdego pomieszczenia. Przy produkcji zostały wykorzystane wyłącznie najlepsze rozwiązania.

GIGA - seria ploterów frezujących

mill.com.pl

Wśród naszej oferty znajdują się frezarki z serii GIGA, przystosowane do zadań produkcyjnych. Są to urządzenia o modułowej konstrukcji, łatwe w montażu oraz demontażu. Można złożyć je w każdym pomieszczeniu, nawet w przypadku braku windy czy zwykłego wejścia. Maszyna jest przeznaczona do wycinania w takich materiałach, jak sklejki, stopy metalu czy plexi. W skład jej wyposażenia wchodzi nowoczesny program sterujący.

Precyzyjne nanoszenie wzorów

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z charakterystyką każdego z prezentowanych przez nas urządzeń. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z efektów pracy na naszych ploterach. W zależności od rodzaju wykonywanych czynności, należy wybrać urządzenie, które zapewni uzyskanie optymalnych wyników oraz produktów zgodnych z projektem. W związku z tym pragniemy zaprezentować Państwu jak najszerszą ofertę, w której znajdują się maszyny CNC idealne do wycinania, nanoszenia lub grawerowania dowolnych wzorów. Wystarczy tylko dobrać odpowiednie oprogramowanie, by ruszyć z produkcją.

Jak wybrać odpowiednią maszynę do grawerowania?

Najważniejsze są dla nas wszechstronne możliwości naszych urządzeń obróbczych. Dlatego nie mogliśmy ograniczyć się wyłącznie do kilku modeli ploterów. Chcemy, by jako nasi klienci mogli Państwo w pełni korzystać z możliwości, jakie dają nowoczesne plotery. Dlatego zajmujemy się produkcją maszyn frezujących, termicznych, tnących oraz tnąco-bigujących. Tak szeroki wybór oznacza więcej możliwości, więcej korzyści, a także więcej zadowolenia z wyników końcowych.

Który ploter wybrać?

Wybór plotera zależy przede wszystkim od potrzeb produkcyjnych. Warto kierować się zasadą umiaru. Skomplikowana technicznie obrabiarka nie przyda się przedsiębiorcy, który nastawiony jest raczej na produkcję jednostkową. Co innego natomiast powinien wybrać zakład, któremu zależy na produkcji na masową skalę. Która obrabiarka CNC okaże się zatem odpowiednia?

Ploter frezujący ABC będzie idealnym wyborem dla przedsiębiorców, którzy nie poszukują bardzo zaawansowanych rozwiązań technicznych. Maszyna została skonstruowana tak, by uzyskać produkt końcowy w łatwy i sprawny sposób. Koszty zakupu takiego urządzenia nie są zatem wygórowane.

Producenci, którzy poszukują nieco bardziej wydajnych i szybkich maszyn, powinni przyjrzeć się bliżej ploterowi frezującemu ABC-MAX. Konstrukcja maszyny do obróbki tworzyw jest znacznie bardziej imponująca, przy czym sama obsługa urządzenia pozostaje dość prosta. Można ciąć lub frezować przy jej pomocy m.in. materiały drewnopochodne, stopy metali, płyty MDF, folie, sklejki, pleksi, tworzywa sztuczne oraz dibond.

Zwolenników kompleksowych rozwiązań z pewnością zainteresuje seria ploterów frezująco-termicznych ABC 2w1. Jedno urządzenie odpowiedzialne jest za grawerowanie, frezowanie i wycinanie gorącym drutem. Do tego cały proces odbywa się w bardzo krótkim czasie. Maszyna CNC pozwala również na oszczędność miejsca w zakładzie.

Prostota konstrukcji ploterów termicznych ABC-STYRO przyda się podczas prac tnących na styropianie oraz innych materiałach spienionych. Zrezygnowaliśmy ze zbędnych elementów, by ułatwić obsługę maszyny, a także zwiększyć jej wydajność.

UNI to obrabiarki CNC z serii ploterów frezujących, nadające się do pracy 3-zmianowej oraz produkcji w drewnie, sklejce, folii, kartonach oraz płytach MDF. Zaletą tego urządzenia jest niewielka zajmowana powierzchnia oraz prosta obsługa.

Przedsiębiorcy poszukujący idealnej maszyny do zadań produkcyjnych z pewnością zainteresują się ploterem frezującym MEGA. Jednak jeszcze ciekawszym rozwiązaniem okaże się model GIGA z serii ploterów frezujących, gotowy do wytężonej i precyzyjnej pracy produkcyjnej w systemie 3-zmianowym. Obie maszyny posiadają budowę modułową, co umożliwia ich bezproblemowy demontaż, transport oraz ustawienie w dowolnym miejscu.

Specjalistyczny ploter tnący do szablonów MEGA-SZABLON to maszyna przeznaczona do wycinania wzorów na naklejki lub szablony malarskie, niemal natychmiast gotowe do użycia. Wysoka precyzja cięcia gwarantuje idealne odwzorowanie rysunku na tekturze, folii lub innych materiałach.

Spośród naszych obrabiarek CNC polecamy również serię ploterów tnąco-bigujących ACTIVE przeznaczoną do produkcji opakowań oraz prototypów z tektury falistej, materiałów tekstylnych czy kartonu. Maszyna dostępna jest w trzech wersjach i posiada konstrukcję modułową.

Dlaczego warto zainwestować w plotery?

  1. Plotery frezujące to obecnie najtańsze rozwiązanie bazujące na oprogramowaniu komputerowym.
  2. Jedno urządzenie wykonuje kilka zadań: tnie, wycina, frezuje i graweruje tworzywa różnego typu. Jest zatem uniwersalne i w zupełności wystarczy do produkcji w małych i średnich przedsiębiorstwach.
  3. Modułowa konstrukcja ploterów pozwala na ustawienie ich w dowolnym miejscu w zakładzie. Tym różnią się od potężnych i ciężkich frezarek, które potrzebują znacznie więcej przestrzeni.
  4. Plotery 2,5D oraz 3D umożliwiają tworzenie projektów i modeli trójwymiarowych, coraz popularniejszych m.in. w branży reklamowej. Można w ten sposób zwiększyć atrakcyjność swoich wyrobów i tym samym podążać za trendami.
  5. Plotery są proste w obsłudze. Wystarczy krótkie szkolenie, podczas którego poznaje się wszystkie możliwości maszyn CNC do obróbki – frezowania, wycinania czy grawerowania.
  6. Dostępne w naszej ofercie plotery powstają wyłącznie z podzespołów produkowanych w kraju. Nie sięgamy po tańsze, chińskie zamienniki. Dzięki temu mamy pewność, że nasze maszyny do obróbki zwiększą wydajność produkcji.
 

  Dział w przygotowaniu         

  

           

     - Zapraszamy wkrótce !!!