Finansowanie

Często zakup maszyny
z własnych środków nie jest rozwiązaniem najodpowied-niej
szym w danym momencie.
W naszej firmie możecie Państwo sfinalizować transakcję wybranego urządzenia korzystając z szerokiej palety dostępnych na rynku propozycji finansowania.

 

LEASING

oferta skierowana do odbiorców instytucjonalnych.

 

FUNDUSZE URZĘDU PRACY

osoby planujące założenie firmy mają możliwość starać się o dofinansowanie z funduszy, którymi dysponują Powiatowe Urzędy Pracy oraz Urzędy Marszałkowskie. Nasi handlowcy pomogą Państwu w odpowiednim przygotowaniu oferty oraz dostosują warunki zamówienia maszyny do odpowiednich wymogów formalnych.

 

FUNDUSZE UNII EUROPEJSKIEJ

obecnie znaczny procent naszej sprzedaży na rynku krajowym realizowany jest dzięki wykorzystaniu przez naszych Klientów funduszy unijnych. Staramy się w miarę posiadanej wiedzy oraz możliwości dostosowywać ofertę oraz warunki realizacji do odpowiednich wymogów formalnych.

 

Obecnie nie mamy podpisanych umów wiążących nas z konkretnym bankiem lub towarzystwem finansowym. Wychodzimy bowiem z założenia, iż byłoby to narzucaniem Państwu konkretnych warunków leasingu, czego nie chcemy robić. Oferta rynkowa usług finansowych jest bardzo urozmaicona i trudno jest nam oceniać, która z nich będzie najlepiej dopasowana do Państwa potrzeb.

 

Jeśli jednak nie macie Państwo jeszcze wybranego leasingodawcy, to z przyjemnością przekażemy zapytanie instytucjom finansowymi, z którymi najczęściej finalizujemy transakcje.

 

Prosimy o przesłanie do nas wypełnionego formularza.

 

Imię Numer telefonu
Nazwisko Kwota leasingu
E-mail Okres leasingu