O firmie MILL

Firma „MILL” od momentu powstania w 2004 roku - projektuje, produkuje oraz sprzedaje plotery i maszyny grawerskie. Od początku naszej działalności szczególny nacisk kładziemy na budowaniu wizerunku firmy poważnej, odpowiedzialnej i rzetelnej. Do naszych atutów należą:

 

doświadczeni inżynierowie

profesjonalny zespół 
innowacyjne rozwiązania

sprawdzone technologie
błyskawiczny serwis
24 miesięczna gwarancja.

 

Do budowy naszych maszyn nie są stosowane podzespoły mechaniczne produkcji chińskiej. Między innymi dzięki temu możemy udzielić Państwu 24-miesięcznej gwarancji na wszystkie nasze urządzenia. Jako producent gwarantujemy także błyskawiczną reakcję na zgłoszenia serwisowe oraz zapewniamy 100% części zamiennych dostępnych „od ręki”.


Zaprojektowanie a następnie wykonanie plotera lub grawerki wysokiej jakości, a więc przede wszystkim precyzyjnej, trwałej, niezawodnej wymaga odpowiedniej wiedzy z zakresu konstrukcji i technologii budowy maszyn oraz ogromnego praktycznego doświadczenia. W naszej firmie za cały proces powstawania maszyny od projektu po produkt finalny odpowiadają ludzie posiadający odpowiednią wiedzę, doświadczenie oraz kwalifikacje.

Doradzimy najlepsze rozwiązanie

Decydując się na zakup u nas otrzymacie Państwo urządzenie o konstrukcji sprawdzonej przez wiele lat pracy w różnych firmach i różnych branżach - odpowiednio precyzyjne, trwałe i niezawodne. Modułowa konstrukcja większych ploterów pozwala na ich montaż w dowolnym pomieszczeniu, które posiada standardowy otwór drzwiowy.

 

Wykonamy indywidualne zamówienie

Zadbamy o to abyście byli Państwo zadowoleni z kontaktu z nami od samego początku, a więc od momentu wyboru konkretnego urządzenia aż po usługi serwisu pogwarancyjnego. Doradzimy, która maszyna spełni Państwa oczekiwania przy minimalnych nakładach finansowych, wykonamy ją specjalnie dla Państwa, przeszkolimy z obsługi, zapewnimy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Po latach  przyjmiemy na przegląd techniczny lub modernizację, uaktualnimy oprogramowanie.

 

Bezpłatnie przeszkolimy z obsługi urządzeń

Jako producent bierzemy pełną odpowiedzialność za efekty naszej pracy, możemy także dokonywać modyfikacji standardowych konstrukcji adaptując je do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

  Dział w przygotowaniu         

  

           

     - Zapraszamy wkrótce !!!